چهارشنبه 16 آذر 1390 - نمايش : 5460 نسخه چاپی

   نشست نقد «سقای آب و ادب»
به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی شجاعی در برنامه آتی باشگاه کتاب تهران در فرهنگسرای ارسباران میهمان مراسم نقد آخرین اثر منتشر شده خود با نام «سقای آب و ادب» خواهد بود. این مراسم که با اجرای شهرام شکیبا همراه خواهد بود به نقد و بررسی این کتاب با حضور امیر دژاکام، صادق کرمیار، ابوالفضل زرویی و مهدی پرورضائیان خواهد پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی شجاعی در برنامه آتی باشگاه کتاب تهران در فرهنگسرای ارسباران میهمان مراسم نقد آخرین اثر منتشر شده خود با نام «سقای آب و ادب» خواهد بود.

این مراسم که با اجرای شهرام شکیبا همراه خواهد بود به نقد و بررسی این کتاب با حضور  امیر دژاکام، صادق کرمیار، ابوالفضل زرویی و مهدی پرورضائیان خواهد پرداخت و در ادامه سیدمهدی شجاعی نیز در ارتباط با ادبیات خود در این کتاب به سخنرانی خواهد پرداخت.

همچنین در ابتدای این مراسم بخشی از این کتاب با اجرای وحید جلیلوند برای حاضرین بازخوانی خواهد شد.

این مراسم روز سه شنبه 22 آذر از ساعت 16:30 در فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان انتهای خیابان جلفا برگزار می‌شود.

سیدمهدی شجاعی رمان «سقای آب و ادب» را با موضوع زندگی حضرت ابوالفضل العباس (ع) در سال 1389از سوی انتشارات کتاب نیستان منتشر کرده است.

نظرات کاربران
 رضا مطلبی
همینجوری؛بیخود و بیجهت و بدون نتیجه "سلام"
ارسال نظر
* نام شما : 
پست الکترونيک : 
وب سايت : 
* نظر شما :